Kilka słów

O nas

Wyjątkowa obsługa

Praktyczne porady księgowe i podatkowe, na których możesz polegać

Skoncentruj swój czas i wysiłki na prowadzeniu firmy, a księgowość zostaw nam

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym i wykorzystujemy nasze doświadczenie w księgowości prowadzonej online.
Posiadamy szerokie kompetencje, które potwierdzają uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych, jak i spółki prawa handlowego. Zapewniamy naszym klientom pomoc w kontaktach z urzędami. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomagamy przy rejestracji spółek prawa handlowego.

Usługi księgowe

Dokładne prowadzenie dokumentacji jest kluczowym elementem sukcesu Twojej firmy.

Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Nowoczesne biuro rachunkowe nieustannie dąży do rozwoju, dlatego inwestujemy w nowoczesną księgowość, która pozwala nam na elektroniczne prowadzenie dokumentacji klientów. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy programy komputerowe do zarządzania i prowadzenia księgowości online. Stosowane przez nas technologie są w pełni bezpieczne i pozwalają nam na szybką realizację powierzonych zadań. Nasi pracownicy to kompetentne osoby odznaczające się wiedzą i umiejętnościami w komputerowym prowadzeniu prac księgowych, płacowych i kadrowych. Jako nowoczesne biuro księgowe dostosowujemy się do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami

Wyślij do nas zapytanie

Jeśli poszukujesz biura rachunkowego lub dotychczasowa współpraca nie układa się po Twojej myśli, zapraszamy do kontaktu.